PL | DE | EN

  • LinkedIn
  • Subcribe to Our RSS Feed

Praca

FIRMA ZATRUDNI:

INSTALATORÓW SYSTEMÓW ŚWIATŁOWODOWYCH / NISKOPRĄDOWYCH

Opis stanowiska

  • Wdmuchiwanie, zaciąganie kabli światłowodowych
  • Spawanie włókien światłowodowych
  • Instalacja tras kablowych i okablowania systemów niskoprądowych i elektrycznych
  • Montaż urządzeń systemów niskoprądowych
  • Wykonywanie pomiarów sieci strukturalnych miedzianych i światłowodowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektronik, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Znajomość systemów niskoprądowych (systemów LAN miedzianych i światłowodowych, systemów zabezpieczeń technicznych i przeciwpożarowych)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i interpretacji projektów wykonawczych
  • Prawo jazdy kategorii B (doświadczenie w kierowaniu pojazdów do 3,5t)
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność (możliwe delegacje i nadgodziny)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego min. umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych

Mile widziane:

  • Uprawnienia E1 SEP do 1kV
  • Licencja pracownika zabezpieczeń technicznych
  • Doświadczenie w pracy z optoelektroniką (spawanie światłowodów, pomiary tłumienia itp.)

Oferujemy

  • Interesującą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności
  • Stałą możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów.

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja@lukstel.pl w tytule wpisując INSTALATOR

lukstel facebook lukstel Youtube